5. Theodoor Herbert van Putten

Theodoor Herbert van Putten (1929-1980)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Theodoor Herbert van PUTTEN (Amsterdam 1929 - Amsterdam 1980)

Theodoor Herbert van Putten - JEZUS maakt z"n intocht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Theodoor Herbert van Putten - JEZUS maakt z"n intocht in Amsterdam

Geplaatst doorknubben

Eindtijd02-03-2021 om 19:01

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen30 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst