5. Paul Hans Ohmert

Paul Hans Ohmert (1890-1960)

4 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Paul Hans OHMERT (1890 - 1960)

Duits

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Paul Hans Ohmert - Ets: bijeenkomst op straat kopen? Bied vanaf 49!

Paul Hans Ohmert - Ets: bijeenkomst op straat

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen31.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Hans Ohmert - Ets: Hollands landschap kopen? Bied vanaf 49!

Paul Hans Ohmert - Ets: Hollands landschap

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Hans Ohmert - Ets: Strand kopen? Bied vanaf 49!

Paul Hans Ohmert - Ets: Strand

TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst