5. Jan Martens

Jan Martens (1939)

2 aangeboden items / 63 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Jan MARTENS (Eindhoven 1939)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Martens - Lente 1958 kopen? Bied vanaf 450!

Jan Martens - Lente 1958

Geplaatst doorArtandDesignonline

Eindtijd30-07-2021 om 20:18

Jaartal1958
TechniekAcryl
Afmetingen53 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Martens - Lot van twee zeefdrukken, Atmospheric Phenomena I en II (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Jan Martens - Lot van twee zeefdrukken, Atmospheric Phenomena I en II (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd09-08-2021 om 21:56

Jaartal1998
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst