5. Corry Ammerlaan

Corry Ammerlaan (1947)

1 aangeboden items / 981 verkochte items

FA. (121 x Favoriet)

Corry AMMERLAAN (1947)

Kunstenaar Corry Ammerlaan is actief als beeldhouwer en schilder. Ze studeerde aan de pabo en werd docent. Later richtte ze zich meer op de kunsten. In haar werk staat de mens vaak centraal. Ammerlaan is tegenwoordig werkzaam als artistiek directeur van Artihove.

Corry Ammerlaan - Clown, verguld brons, gesigneerd CA kopen? Bied vanaf 3!

Corry Ammerlaan - Clown, verguld brons, gesigneerd CA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Eindtijd30-07-2021 om 22:59

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen17 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt