5. Hans Laban

Hans Laban (1953)

3 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Hans LABAN (Den Haag 1953)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!

Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
Afmetingen79 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!

Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!

Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst