Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)
  5. Hendrik Willem Mesdag

Kunstenaar

Hendrik Willem MESDAG

Kunstschilder, aquarellist, etser, lithograaf

23 Februari 1831 ? 10 Juli 1915

Opleiding: H.W. Mesdag kreeg in Brussel les van Willem Roelofs van 1866 tot 1869. Den Haag

H.W. Mesdag was een schilder van de Haagse School die zich al gauw specialiseerde in maritieme schilderijen. Tijdens zijn leven behaalde H.W. Mesdag ontzettend veel prijzen in Salons en Kunst bi_nnales over de hele wereld. Tegenwoordig is hij vooral bekend door zijn Panorama Mesdag. Daarnaast heeft H.W. Mesdag ook zijn eigen museum in Den Haag

Exposities en prijzen:

Medaille Salon, Parijs, 1870Bekroond met medialle in Londen (1873)Bekroond met medaille in Amsterdam (1880)Panorama Mesdag, Den Haag, tot op heden

Door: Arthur Brouwers

Aangeboden items
3
Verkochte items
17
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Hendrik Willem Mesdag - Grote houtskooltekening op papier "bomschuiten en vissers" gesigneerd kopen? Bied vanaf 650!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands Grote houtskooltekening op papier "bomschuiten en vissers" gesigneerd
TechniekHoutskool
Afmetingen49 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 650
Hendrik Willem Mesdag - 5 boekwerken, incl. uitklapbaar Panorama kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands 5 boekwerken, incl. uitklapbaar Panorama
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
€ 50
Hendrik Willem Mesdag - PaardenKoets in duinlandschap nabij Scheveningen kopen? Bied vanaf 9500!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands PaardenKoets in duinlandschap nabij Scheveningen
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500

Kunst kopen van Hendrik Willem Mesdag

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Hendrik Willem Mesdag? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Hendrik Willem Mesdag. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Hendrik Willem Mesdag en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Hendrik Willem Mesdag te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Hendrik Willem Mesdag!

Volg het aanbod kunst van Hendrik Willem Mesdag te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Hendrik Willem Mesdag te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Hendrik Willem Mesdag instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Hendrik Willem Mesdag kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Hendrik Willem Mesdag!

Waarom via Kunstveiling kunst van Hendrik Willem Mesdag kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Hendrik Willem Mesdag en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Hendrik Willem Mesdag via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Hendrik Willem Mesdag of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Hendrik Willem Mesdag?

Kunst kopen van Hendrik Willem Mesdag begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Hendrik Willem Mesdag, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Hendrik Willem Mesdag. Om meer kans te maken om de Hendrik Willem Mesdag te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Hendrik Willem Mesdag! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.