5. Veluwezoomschilders

Veluwezoomschilders

Veluwezoomschilders

Rond 1840 werden kunstschilders aangetrokken tot de groene omgeving van Oosterbeek vanwege de heidevelden, bossen met water, en uitzichten over de Betuwe. Vele romantische landschapsschilders vestigden zich in Oosterbeek en vormden zo de groep van Veluwezoomschilders. Uiteindelijk werd in 1902 de kunstenaarsvereniging Pictura Veluvensis opgericht. Dit werd een tweede generatie Veluwezoomschilders.

Jacob Maris - zonder titel kopen? Bied vanaf 900!
Jacob Maris (1837-1899) Nederlands zonder titel
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 900
Hendrik Willem Mesdag - 5 boekwerken, incl. uitklapbaar Panorama kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands 5 boekwerken, incl. uitklapbaar Panorama
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
€ 50
Hendrik Willem Mesdag - PaardenKoets in duinlandschap nabij Scheveningen kopen? Bied vanaf 9500!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands PaardenKoets in duinlandschap nabij Scheveningen
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500