5. Veluwezoomschilders

Veluwezoomschilders

Veluwezoomschilders

Rond 1840 werden kunstschilders aangetrokken tot de groene omgeving van Oosterbeek vanwege de heidevelden, bossen met water, en uitzichten over de Betuwe. Vele romantische landschapsschilders vestigden zich in Oosterbeek en vormden zo de groep van Veluwezoomschilders. Uiteindelijk werd in 1902 de kunstenaarsvereniging Pictura Veluvensis opgericht. Dit werd een tweede generatie Veluwezoomschilders.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!
Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorRobert100

Eindtijd31-05-2022 om 20:27

Jaartal1879
TechniekEts
Afmetingen92 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst