5. Geertjan van Oostende

Geertjan van Oostende (1941)

7 aangeboden items / 54 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Geertjan van OOSTENDE

Schilder, graficus, beeldhouwer

Geboren te Utrecht in 1941.

Opleiding:

Geertjan van Oostende volgde zijn opleiding van 1961 tot 1964 aan de Kunstnijverheidsschool in Amsterdam; Ab Sok leerde hem daar de grafische kunsten.

Hij woont en werkt in Nijmegen.

Geertjan van Oostende staat bekend om zijn enorme verzameldrift, die hij al heeft sinds hij begon met zijn kunstopleiding. Aan de voorwerpen in zijn verzameling zitten herinneringen vast; ze geven hem orde en rust. Bovendien geeft het verleden van zijn verzameling hem inspiratie voor de toekomst. De kunst van Van Oostende kenmerkt zich dan ook door een verbinding met het dagelijks bestaan, welke altijd de basis vormt van zijn werk.

Exposities en prijzen:

Het werk van Geertjan van Oostende is tentoongesteld in meerdere Nederlandse galeries en musea, waaronder het Stedelijk Museum Amsterdam. Het Rijksmuseum heeft een aantal van zijn werken in haar collectie.

Door: Arthur Brouwers

7 aangeboden items van deze kunstenaar
Geertjan van Oostende - Zeefdruk: Van Reekum Museum - 1988 kopen? Bied vanaf 25!

Geertjan van Oostende - Zeefdruk: Van Reekum Museum - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1988
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geertjan van Oostende - Ingelijste ets "zijn je dagen geteld?" kopen? Bied vanaf 40!

Geertjan van Oostende - Ingelijste ets "zijn je dagen geteld?"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1972
TechniekDroge Naald
Afmetingen66 cm x 51.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geertjan van Oostende - Ets "het begin" kopen? Bied vanaf 55!

Geertjan van Oostende - Ets "het begin"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen83.7 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geertjan van Oostende - Ets "Bouwmeester" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!

Geertjan van Oostende - Ets "Bouwmeester" kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 47.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geertjan van Oostende - ets - 'Het carree van de gebroeders' - 1977 kopen? Bied vanaf 60!

Geertjan van Oostende - ets - 'Het carree van de gebroeders' - 1977

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geertjan van Oostende - Ingelijste ets "Big mother is watching you" kopen? Bied vanaf 45!

Geertjan van Oostende - Ingelijste ets "Big mother is watching you"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen66.3 cm x 51.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geertjan van Oostende - Ets "Zeef als tijd" kopen? Bied vanaf 30!

Geertjan van Oostende - Ets "Zeef als tijd"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst