5. Eva Haskova

Eva Haskova (1949)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Eva HASKOVA (Kladno Tjechië 1949)

Tsjechisch

Eva Haskova - W.A. Mozart kopen? Bied vanaf 5!

Eva Haskova - W.A. Mozart

Geplaatst doorMFJOostendorp

Eindtijd27-07-2021 om 21:59

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst