5. Jelis van Dolderen

Jelis van Dolderen (1954)

2 aangeboden items / 191 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Jelis van DOLDEREN (1954)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jelis van Dolderen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Jelis van Dolderen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 21:26

Jaartal1991
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jelis van Dolderen - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1989 kopen? Bied vanaf 40!

Jelis van Dolderen - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1989

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd19-06-2021 om 19:18

Jaartal1989
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst