5. Wies van Dort

Wies van Dort (1936)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Wies van DORT (Breda, 1936)

Wies van Dort - Beeld kopen? Bied vanaf 80!

Wies van Dort - Beeld

Geplaatst doorPaul_N

Eindtijd13-06-2021 om 21:18

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen111.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst