5. Andre Goezu

Andre Goezu (1939)

2 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Andre GOEZU (Antwerpen 1939). Gebruikt ook de naam Andre Gouzu.

sinds 1968 woon en werkzaam in Parijs.Is gastprofessor aan de Ecole National des Beaux Arts in Parijs. Een befaamd schilder en graficus.

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Andre Goezu - L’ Amazone kopen? Bied vanaf 70!

Andre Goezu - L’ Amazone

Geplaatst dooruser

Eindtijd12-08-2021 om 19:22

Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Andre Goezu - Kleurenets | 'Le Guetteur' (Keurig ingelijst) kopen? Bied vanaf 85!

Andre Goezu - Kleurenets | 'Le Guetteur' (Keurig ingelijst)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd07-03-2021 om 21:54

TechniekEts
Afmetingen75 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst