5. Renee Lubarow

Renee Lubarow (1923)

4 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Renee LUBAROW (1923)

Frans

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Renee Lubarow - Les charmes imaginaires 27/99 kopen? Bied vanaf 110!

Renee Lubarow - Les charmes imaginaires 27/99

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!

Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst doorRosser

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Renee Lubarow - Komposition, Farbradierung von 1957 oder 67, handsign. kopen? Bied vanaf 85!

Renee Lubarow - Komposition, Farbradierung von 1957 oder 67, handsign.

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal