5. Frans de Haas

Frans de Haas (1934-2007)

3 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Frans de Haas (1934)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Frans de Haas - Vrouw met Vogels - Eigendruk -Zeer kleine oplage 6/8, Handgesigneerd -1971 kopen? Bied vanaf 100!

Frans de Haas - Vrouw met Vogels - Eigendruk -Zeer kleine oplage 6/8, Handgesigneerd -1971

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Haas - Eigendruk -Zeer kleine oplage 7/7, Handgesigneerd -1970 kopen? Bied vanaf 100!

Frans de Haas - Eigendruk -Zeer kleine oplage 7/7, Handgesigneerd -1970

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Haas - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!

Frans de Haas - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst