5. Hans Bax

Hans Bax (1956)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Hans BAX (Heeze 1956)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Bax - Eos godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 75!

Hans Bax - Eos godin van de dageraad

Geplaatst doorestaire

Eindtijd25-05-2021 om 19:04

Afmetingen91 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Bax - Selene godin van de nacht kopen? Bied vanaf 75!

Hans Bax - Selene godin van de nacht

Geplaatst doorestaire

Eindtijd26-05-2021 om 19:18

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst