5. Hannes van Es

Hannes van Es (1950-2002)

4 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Hannes van ES

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!

Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hannes van Es - Abstracte compositie met gele cirkel kopen? Bied vanaf 165!

Hannes van Es - Abstracte compositie met gele cirkel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes van Es - “HEMELHOER” , zeer groot, olieverf op doek (163 x 163 cm) – 1986 kopen? Bied vanaf 250!

Hannes van Es - “HEMELHOER” , zeer groot, olieverf op doek (163 x 163 cm) – 1986

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1986
Afmetingen163 cm x 163 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes van Es - Abstracte compositie met rennend dier kopen? Bied vanaf 145!

Hannes van Es - Abstracte compositie met rennend dier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst