5. Pat Andrea

Pat Andrea (1942)

1 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (50 x Favoriet)

Pat ANDREA (Den Haag 1942)

Schilder, Tekenaar

Opleiding: Pat Andrea volgde van 1960 - 1965 zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag. Op dit moment geeft Andrea 1 dag per week les aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Parijs. Pat Andrea woont, en werkt afwisselend in Den Haag, Parijs en Buenos Aires.

Pat Andrea maakt graag schetsen naar aanleiding van waarnemingen en/of gebeurtenissen uit het dagelijks leven. Andrea doet dit met verschillende materialen zoals, grafiet, waterverf en houtskool. Hij behoort tot de avant-garde van de Nederlandse kunst.

Pat Andrea won in 1964 de Jacob Marisprijs voor tekenen, en in 1971 de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst. In 1979/1980 ontwerpt Pat Andrea de omslag voor het NS spoorboekje.

Het werk van Pat Andrea is opgenomen in het Gemeente museum van Schiedam en in het Haags Gemeente museum

Andrea heeft in Parijs, Milaan,V.S. en Belgie zijn werk tentoongesteld.

Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994 kopen? Bied vanaf 250!

Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd30-07-2021 om 20:39

Jaartal1994
TechniekPotlood
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst