5. Nieuwe Realisten

Nieuwe Realisten

Nieuwe Realisten

De Nieuwe Haagse School vierde haar hoogtijdagen tijdens de jaren '50 en '60 van de vorige eeuw. In de jaren '70 komen echter een groep jonge kunstenaars op in de Haagse kunstscene, ze noemen zich de Nieuwe Realisten. Ze werden allemaal beïnvloedt door Co Westerik, die doceerde aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag waar alle leden studeerden. Na de academie bleef de samenwerking bestaan, en werkten ze in steeds wisselende samenstellingen. In hun werk combineerden ze de actualiteit met citaten uit de kunstgeshiedenis. Vaak waren de werken van aanzienlijke omvang, en leverden de verschillende kunstenaars van de Nieuwe Realisten een eigen bijdrage aan het werk.

Er worden 13 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jurjen de Haan - Hoogzomertuin kopen? Bied vanaf 1!
Jurjen de Haan - Hoogzomertuin

Geplaatst doorHans1958

Jaartal1997
TechniekGouache
Afmetingen83 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Pinokkio figuur - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Pat Andrea - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Blokhuis - Acryl op papier, Winters bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Peter Blokhuis - Acryl op papier, Winters bos - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1963
TechniekAcryl
Afmetingen64 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994 kopen? Bied vanaf 250!
Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekPotlood
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Schetsboek Pat Andrea kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - Schetsboek Pat Andrea

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Nobbe - Stilleven met jongensportret kopen? Bied vanaf 85!
Walter Nobbe - Stilleven met jongensportret

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!
Pat Andrea - Onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maarten van Dreven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Maarten van Dreven - zonder titel

Geplaatst doorBayard

Jaartal1983
Afmetingen53.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002 kopen? Bied vanaf 199!
Jurjen de Haan - ingelijste gouache: Abstracte compositie - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen105 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!
Pat Andrea - Attentie opgelet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - De bal moet op de stip

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Je moet eens een brilletje kopen joh kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - Je moet eens een brilletje kopen joh

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarcart

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst