5. Peter van Drumpt

Peter van Drumpt (1949)

6 aangeboden items / 52 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Over de kunstenaar:

Peter van Drumpt 1949 Geboren te Gennep, van beroep beeldend kunstenaar, schilder en graficus. Woont en werkt in Amsterdam. Materiaal: acryl/linnen, aquarel en aquarel/potlood. Technieken: gemengde techniek en lithografie. Inspiratiebron is: Hollandse landschappen. Stijl: abstract 1986-1992. Genoot zijn opleiding aan het Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen Hasselt(B) en aan de Gerrit Rietveld Academie 1970-1975.

Opleiding: Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen, Hasselt (B) Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam (1970-1975)

De volgende instellingen bieden werk aan en organiseren exposities: Galerie Clement, Amsterdam Kunsthandel Brothers in Arts

De volgende kunstuitlenen hebben werk in hun collectie: Kunstuitleen Zwolle, Zwolle Alberts Kunstuitleen. Almelo Stedelijk Museum, Den Bosch

Vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties: Achmea Kunstcollectie Ahold Kunst Stichting, Zaandam AMC Brummelkamp Galerie en AMC-vitrines, Amsterdam Fontys Kunstcollectie, Eindhoven Kunstcollectie KPN, Den Haag TNT Post Kunstcollectie, Den Haag

6 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!

Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1993

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - kleurenets - zonder titel - 1993 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!

Peter van Drumpt - kleurenets - zonder titel - 1993 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Peter van Drumpt - kleurenlitho - zonder titel - 1992 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!

Peter van Drumpt - kleurenlitho - zonder titel - 1992 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter van Drumpt - aquarel uit 1998 kopen? Bied vanaf 150!

Peter van Drumpt - aquarel uit 1998

Geplaatst dooriledere

Jaartal1998
TechniekHandgekleurd
Afmetingen55 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1986 kopen? Bied vanaf 75!

Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1986

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - Abstracte composities kopen? Bied vanaf 80!

Peter van Drumpt - Abstracte composities

Geplaatst doorAffordableArtAuctions

Jaartal1995
Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst