5. Diana van Hal

Diana van Hal (1954)

2 aangeboden items / 78 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Diana van HAL (Dordrecht 1954)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!

Diana van Hal - La Peche II

Geplaatst doorcaspelkunst15

Eindtijd11-02-2021 om 22:53

Jaartal1972
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Diana van Hal - Houtsnede, Nike kopen? Bied vanaf 40!

Diana van Hal - Houtsnede, Nike

Geplaatst doorWLS

Eindtijd21-02-2021 om 15:32

Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst