5. Sjoerdtje Mulder-Hak

Sjoerdtje Mulder-Hak (1945)

5 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Sjoerdtje MULDER-HAK (Lemmer (Lemsterland) 1945)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 20!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Wilgen aan de Kolk kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Wilgen aan de Kolk

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekAquarel
Afmetingen23.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Uiterwaarden IJssel kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Uiterwaarden IJssel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, IJsseldijk in de winter kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, IJsseldijk in de winter

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Sjoerdtje Mulder-Hak - Aquarel, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst