5. Jan A.M.J. Hurx

Jan A.M.J. Hurx (1946)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan A.M.J. HURX (Eindhoven 1946)

Jan A.M.J. Hurx - Zonder titel kopen? Bied vanaf 280!

Jan A.M.J. Hurx - Zonder titel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd31-05-2021 om 21:03

Jaartal1982
TechniekDroge Naald
Afmetingen94 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst