5. Dick van Luijn

Dick van Luijn (1896-1981)

3 aangeboden items / 61 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Dick van LUIJN (Utrecht 1896 - Utrecht 1981)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Dick van Luijn - Ets - Molen bij Wijk bij Duurstede 1946 kopen? Bied vanaf 25!

Dick van Luijn - Ets - Molen bij Wijk bij Duurstede 1946

Geplaatst doorEVart

Jaartal1946
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen17 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Liggend naakt. kopen? Bied vanaf 179!

Dick van Luijn - Liggend naakt.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick van Luijn - VOLLE MAAN kopen? Bied vanaf 50!

Dick van Luijn - VOLLE MAAN

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen54.3 cm x 43.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout