5. Ned. Kunst Genootschap

Ned. Kunst Genootschap

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1959

Er worden 16 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Dick van Luijn - "Riet" kopen? Bied vanaf 39!
Dick van Luijn - "Riet"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohannus

TechniekDroge Naald
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Havengezicht - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
Afmetingen28 cm x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Oostende - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Oostende - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
TechniekAquarel
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Zonder titel - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen24.5 cm x 30.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Henri Schoonbrood - Vanitas stilleven kopen? Bied vanaf 400!
Henri Schoonbrood - Vanitas stillevenSchilderij

Geplaatst doorCoachDeKikker

Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Zeegezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Theo Swagemakers - Aquarel, Zeegezicht - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
IngelijstIngelijst

Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!
Theo Swagemakers - B1438 - CornwellTekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!
Theo Swagemakers - Amsterdamse grachtSchilderij

Geplaatst doorNellyN

Afmetingen51 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - 9140 - Landschap met huisje kopen? Bied vanaf 100!
Jan Jurrien Moolhuizen - 9140 - Landschap met huisjeSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen67.5 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harm Kamerlingh Onnes - Winter 1963 kopen? Bied vanaf 375!
Harm Kamerlingh Onnes - Winter 1963Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1963
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijstSchilderij

Geplaatst doordaanj

Afmetingen79 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Ruiterstandbeeld van Leopold II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Ruiterstandbeeld van Leopold II - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
Afmetingen28.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Abstracte compositie - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Jurrien Moolhuizen - LandschapSchilderij

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst