5. Ned. Kunst Genootschap

Ned. Kunst Genootschap

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1959

Harm Kamerlingh Onnes - Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol kopen? Bied vanaf 325!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Dick van Luijn - Les Angles kopen? Bied vanaf 20!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Les Angles
Techniek Potlood
Afmetingen 54 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 795!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Clown
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Jelle Troelstra - 2 grote houtskool tekeningen "Amsterdam boten in de gracht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands 2 grote houtskool tekeningen "Amsterdam boten in de gracht" gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Josje Smit - Glassculptuur 2835-II kopen? Bied vanaf 25!
Josje Smit (1926-2003) Nederlands Glassculptuur 2835-II
Techniek Glas
Afmetingen 80 x 64.5 x 0.8 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
€ 25
Jan van Heel - Parijs kopen? Bied vanaf 200!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Parijs
Techniek Aquarel
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Techniek Boek met Originele Grafiek
Afmetingen 21.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen 79 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140