5. Ned. Kunst Genootschap

Ned. Kunst Genootschap

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1959

Jan Jurrien Moolhuizen - Uitzicht kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Uitzicht
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Jurrien Moolhuizen - Duinlandschap. kopen? Bied vanaf 85!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Duinlandschap.
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Johan Mekkink - Zandverstuiving kopen? Bied vanaf 150!
Johan Mekkink (1904-1991) Nederlands Zandverstuiving
TechniekLitho
Afmetingen35 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Dick van Luijn - Les Angles kopen? Bied vanaf 20!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Les Angles
TechniekPotlood
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Theo Swagemakers - Z.t. groot werk 120 cm hoog kopen? Bied vanaf 150!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands Z.t. groot werk 120 cm hoog
Afmetingen120 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Josje Smit - Uit wandelen, Wandtapijt kopen? Bied vanaf 60!
Josje Smit (1926-2003) Nederlands Uit wandelen, Wandtapijt
TechniekTextiel
Afmetingen75 x 90 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Josje Smit - Jan Klaassen en Katrijn. Wandtapijt Josje Smit (toegeschreven) kopen? Bied vanaf 60!
Josje Smit (1926-2003) Nederlands Jan Klaassen en Katrijn. Wandtapijt Josje Smit (toegeschreven)
TechniekTextiel
Afmetingen69 x 90 x 1 cm (h x b x d)
€ 60
Harm Kamerlingh Onnes - Portret oudere dame kopen? Bied vanaf 300!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Portret oudere dame
Afmetingen72 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Henri Schoonbrood - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 200!
Henri Schoonbrood (1898-1972) Liggend naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Gerard van Vliet - Schuur aan het water kopen? Bied vanaf 35!
Gerard van Vliet (1880-1972) Nederlands Schuur aan het water
TechniekPotlood
Afmetingen25.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Harm Kamerlingh Onnes - Kinderwagen voor een huis in aanbouw kopen? Bied vanaf 225!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Kinderwagen voor een huis in aanbouw
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Harm Kamerlingh Onnes - Land huis kopen? Bied vanaf 1000!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Land huis
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jelle Troelstra - Hollands slootje, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands Hollands slootje, litho (ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen39 x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jelle Troelstra - Hollands landschap, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands Hollands landschap, litho (ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen39 x 48 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Dick van Luijn - bootjes op het strand van de Middelandse Zee kopen? Bied vanaf 37!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands bootjes op het strand van de Middelandse Zee
TechniekEts
Afmetingen29 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 37