5. Geert Geerligs

Geert Geerligs (1919-1989)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Geert Geerligs (geboren 1919)In RKD staat deze kunstenaar vermeld als Gerard Docus Geerligs.Schilder, Olieverf en Aquarel.Veel boten en haven gezichten geschilderd.Gestudeerd aan de Rijksakademie voor beeldende kunsten te Amsterdam.Heeft een vlotte kleurrijke stijl.

Geert Geerligs - Verstild olieverf kopen? Bied vanaf 395!

Geert Geerligs - Verstild olieverf

Geplaatst doorObe

Eindtijd21-04-2021 om 21:30

Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst