5. Hilversumse Kring

Hilversumse Kring

Opgericht in 1955

Hilversumse Schilderkring

In 1955 werd de Hilversumse Schilderskring opgericht door inititief van Jan Hendriks, een amateur-tekenaar en schilder en later ook graficus. Later stond deze kunstenaarsverening ook wel bekend als 'De Kring'. Jan Hendriks was meer dan 25 jaar voorzitter van de groep. De Hilversumse Schilderskring bestond uit tekenaars, schilders, grafici, beeldhouwers en andere beelende kunstenaars. Een van de activiteiten van deze kunstenaarsvereniging was het opzetten van tentoonstellingen.

Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 20!
Gerrit van Velsen (1913-1996) Nederlands Oude Saksiese Boerderij Hilversum
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!
Henk Hanewald (1916-1987) Nederlands Zicht op Kortenhoef
Techniek Aquarel
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Karel Timmerman - acrylverf op karton - fantasy man - niet gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Karel Timmerman (1933) Nederlands acrylverf op karton - fantasy man - niet gesigneerd - ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jan van den Hemel - Afbraak Haarlemmerhouttuin kopen? Bied vanaf 490!
Jan van den Hemel (1942) Nederlands Afbraak Haarlemmerhouttuin
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 137 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 490
Direct kopen
Geert Geerligs - A new archeology 7490 kopen? Bied vanaf 350!
Geert Geerligs (1919-1989) Nederlands A new archeology 7490
Techniek C-Print
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Pim Olivier - De drie cactussen kopen? Bied vanaf 45!
Pim Olivier (1938) Nederlands De drie cactussen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 20 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen