5. Hilversumse Kring

Hilversumse Kring

Opgericht in 1955

Hilversumse Schilderkring

In 1955 werd de Hilversumse Schilderskring opgericht door inititief van Jan Hendriks, een amateur-tekenaar en schilder en later ook graficus. Later stond deze kunstenaarsverening ook wel bekend als 'De Kring'. Jan Hendriks was meer dan 25 jaar voorzitter van de groep. De Hilversumse Schilderskring bestond uit tekenaars, schilders, grafici, beeldhouwers en andere beelende kunstenaars. Een van de activiteiten van deze kunstenaarsvereniging was het opzetten van tentoonstellingen.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Eindtijd 21-08-2022 om 21:12

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roelof Wildeboer - stilleven met eieren kopen? Bied vanaf 50!
Roelof Wildeboer - stilleven met eierenSchilderij

Geplaatst doorkunsthuis85

Eindtijd 06-10-2022 om 20:07

Jaartal1960
Afmetingen36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst