5. Hilversumse Kring

Hilversumse Kring

Opgericht in 1955

Hilversumse Schilderkring

In 1955 werd de Hilversumse Schilderskring opgericht door inititief van Jan Hendriks, een amateur-tekenaar en schilder en later ook graficus. Later stond deze kunstenaarsverening ook wel bekend als 'De Kring'. Jan Hendriks was meer dan 25 jaar voorzitter van de groep. De Hilversumse Schilderskring bestond uit tekenaars, schilders, grafici, beeldhouwers en andere beelende kunstenaars. Een van de activiteiten van deze kunstenaarsvereniging was het opzetten van tentoonstellingen.

Jan Beaufort - Stad Brugge met Belfort kopen? Bied vanaf 60!
Jan Beaufort (1924-1986) Nederlands Stad Brugge met Belfort
Afmetingen80 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Rene Brone - Whitbred Round The World Race Stormy Weather kopen? Bied vanaf 75!
Rene Brone (1944) Nederlands Whitbred Round The World Race Stormy Weather
Afmetingen98 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75