5. Peter Oosterbos

Peter Oosterbos (1947)

5 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Peter OOSTERBOS (Roosendaal 1947)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Oosterbos - kleurenets - 'I and I, two' - 1984 (Proefdruk) kopen? Bied vanaf 70!

Peter Oosterbos - kleurenets - 'I and I, two' - 1984 (Proefdruk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - v/d bruine landkaart - oplage 6/25 - handgesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 42!

Peter Oosterbos - v/d bruine landkaart - oplage 6/25 - handgesigneerd - 1977

Geplaatst doorloft

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen62 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - Zwart dagboek III - oplage E/A - handgesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 40!

Peter Oosterbos - Zwart dagboek III - oplage E/A - handgesigneerd - 1977

Geplaatst doorloft

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - Poolshoogte - ets - ingelijst - 5/25 kopen? Bied vanaf 45!

Peter Oosterbos - Poolshoogte - ets - ingelijst - 5/25

Geplaatst doorloft

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica". kopen? Bied vanaf 10!

Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica".

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst