5. Johannes Eerdmans

Johannes Eerdmans (1950)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Johannes EERDMANS (Sneek 1950)

Gedurende enige tijd heeft hij onderwijs ontvangen aan de Kunstacademie 'Vredeman de Vries Stichting' te Leeuwarden, maar hij ontdekte al snel dat werken in groepen en abstracte kunst vervaardigen niet voor hem was.

Vanaf dat moment ging Johannes Eerdmans zijn eigen weg en ging door met tekenen en schilderen volgens zijn eigen ideeën. Hij schildert het liefst stillevens, maar Eerdmans schildert ook stadsgezichten, schepen en winter- en zomerlandschappen. Eerdmans' bewondering voor de Oude Hollandse Meesters is met de jaren steeds toegenomen. Zonder van een specifieke voorkeur blijk te geven spreekt uit zijn werk toch de inspiratie van de oude meesters. Kenners roemen vooral de bijzondere sfeer die uitgaat van zijn fijn geschilderde olieverfschilderijen op panelen. Deze fijnschilder wordt gewaardeerd met een hoge WG van 15 op de lijst van Nederlandse Kunstschilders!

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Johannes Eerdmans - Stilleven met kan, bramen en besjes in KWH lijst kopen? Bied vanaf 325!

Johannes Eerdmans - Stilleven met kan, bramen en besjes in KWH lijst

Geplaatst doorTotalArtHolland

Eindtijd18-07-2021 om 19:47

Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Johannes Eerdmans - Stilleven met ui kopen? Bied vanaf 175!

Johannes Eerdmans - Stilleven met ui

Geplaatst doorTotalArtHolland

Eindtijd18-07-2021 om 19:49

Afmetingen12.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst