5. Eelco Glastra van Loon

Eelco Glastra van Loon (1935)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Eelco GLASTRA VAN LOON: (Den Haag 1935)

Eelco Glastra van Loon - ‘De Gelukszoeker’ kopen? Bied vanaf 60!

Eelco Glastra van Loon - ‘De Gelukszoeker’

Geplaatst doorNelsonius-art

Eindtijd25-03-2021 om 21:44

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen43 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst