5. Theo van der Nahmer

Theo van der Nahmer (1917-1989)

1 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Theo van der NAHMER (Eindhoven, 1917 - Den Haag, 1989)

Laatste
kans
Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse" kopen? Bied vanaf 50!

Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Eindtijd06-08-2021 om 21:06

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout