5. Otto Hanrath

Otto Hanrath (1882-1944)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Amsterdam 1882-1944 Groesbeek.Hanrath was een Nederlandse kunstschilder en een van de oprichters van kunstenaarsvereniging De Brug (1926).Hij werkte in die tijd in de stijl van de Nieuwe Zakelijkheid.Onder een pseudoniem van Maximnoff schreef hij ook enkele toneelstukken.

Otto Hanrath - Groesbeek kopen? Bied vanaf 65!

Otto Hanrath - Groesbeek

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-04-2021 om 21:16

Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst