5. Cesar Domela

Cesar Domela (1900-1992)

1 aangeboden items / 72 verkochte items

FA. (76 x Favoriet)

César DOMELA (Amsterdam 1900 - Parijs 1992)

Nederlands Frans

Cesar Domela - Constructivistische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!

Cesar Domela - Constructivistische compositie, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Eindtijd04-07-2021 om 22:39

Jaartal1924
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst