5. Geurt van Dijk

Geurt van Dijk (1941)

8 aangeboden items / 64 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Geurt van DIJK (Heteren 1941) Opgeleid tot beelden kunstenaar aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem. Geurt van Dijk is werkzaam op een breed terrein van de beeldende kunst. Hij werkt als beeldhouwer, etser, graficus, lithograaf, schilder en tekenaar. Zijn werk wordt gerekend tot het academisch maniërisme. Aanvankelijk was hij werkzaam in Gelderland. In de negentiger jaren van de twintigste eeuw verhuisde hij naar Eppenhuizen in de provincie Groningen. Geurt van Dijk werd tevens docent aan de Academie Minerva in Groningen.[2] Zijn werk wordt met regelmaat geëxposeerd. Samen met de beeldend kunstenaar Hans van der Pennen maakte hij in 1996 een dubbelexpositie.In 2011 werd zijn werk opgenomen in de tentoonstelling van de academie Minerva te Groningen onder de titel Oude Helden - Jonge Meesters. Van Dijk ontving in 1991 de Gelderland Grafiekprijs. Samen met Johnny van Doorn (Johnny the Selfkicker) maakte hij Heteren, met teksten van Van Doorn en prenten van Van Dijk.

8 aangeboden items van deze kunstenaar

Geurt van Dijk - Naakt kopen? Bied vanaf 50!

Geurt van Dijk - Naakt

Geplaatst doorpeevanes

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - Ingelijste Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geurt van Dijk - Ingelijste Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen66.3 cm x 51.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geurt van Dijk - kleurenlitho - 'Verborgen naakt' - 1977 kopen? Bied vanaf 65!

Geurt van Dijk - kleurenlitho - 'Verborgen naakt' - 1977

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geurt van Dijk - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 40!

Geurt van Dijk - Litho "Scene 2"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - Map met Erotische werken - gelimiteerde oplage, Handgesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 100!

Geurt van Dijk - Map met Erotische werken - gelimiteerde oplage, Handgesigneerd 1969

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1969
Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - 5 ondeugende etsen / Zeer kleine oplage, handgesigneerd - 1973 kopen? Bied vanaf 85!

Geurt van Dijk - 5 ondeugende etsen / Zeer kleine oplage, handgesigneerd - 1973

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geurt van Dijk - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 40!

Geurt van Dijk - Ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst