5. Fred Bervoets

Fred Bervoets (1942)

1 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (52 x Favoriet)

Fred BERVOETS (Burcht, 1942)

Belgisch

Fred Bervoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 320!

Fred Bervoets - zonder titel

Geplaatst dooruser

Eindtijd28-07-2021 om 21:45

Jaartal1983
Afmetingen89 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst