5. Anita de Baaij

Anita de Baaij (1948)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Kunstenaar uit Noord Brabant. Woonachtig is Oss. Leerde het vak aan de academie in Tilburg, waar ze o.a. les kreeg van Nico Molenkamp en Ru van Rossum. Haar werk is te vinden in Particuliere - en Bedrijfscollecties en Musea

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Anita de Baaij - Kat kopen? Bied vanaf 150!

Anita de Baaij - Kat

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd02-08-2021 om 22:22

Jaartal1985
Afmetingen142 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Anita de Baaij - Drieluik kopen? Bied vanaf 200!

Anita de Baaij - Drieluik

Geplaatst doorjujuju

Eindtijd28-02-2021 om 19:33

Jaartal1989
TechniekMonotype
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst