5. Martin R. Baeyens

Martin R. Baeyens (1943)

2 aangeboden items / 57 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Martin BAEYENS (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schildert, tekent of zeefdrukt landschappen. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Martin R. Baeyens - Zeefdruk - XX Century Botany III kopen? Bied vanaf 30!

Martin R. Baeyens - Zeefdruk - XX Century Botany III

Geplaatst doordot64

Eindtijd31-07-2021 om 19:45

Afmetingen53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Martin R. Baeyens - Century III, litho&zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Martin R. Baeyens - Century III, litho&zeefdruk

Geplaatst doorKunstPuttertje

Eindtijd06-04-2021 om 22:21

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst