5. Marc Ottee

Marc Ottee (1898-1982)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Marc OTTEE (1898-1982)

Pseudoniem van Arnout van Gilst was schilder en tekenaar van landschappen, boerderijen, bossages, etc. Hij was leerling van de Academie v. B.K. te Den Haag, waar hij eerst begon als beeldhouwer. Na 1923 is hij gaan schilderen. Arnoud van Gilst woonde en werkte tot 1937 in Den Haag en daarna in Haarlem.

Marc Ottee - Boerderij met pomp kopen? Bied vanaf 75!

Marc Ottee - Boerderij met pomp

Geplaatst doorTDUtrecht

Eindtijd28-02-2021 om 19:07

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst