5. Henk Poeder

Henk Poeder (1964)

6 aangeboden items / 220 verkochte items

FA. (83 x Favoriet)

Henk POEDER (Eden 1964)

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk Poeder - 'Valk' kopen? Bied vanaf 75!

Henk Poeder - 'Valk'

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal2004
Afmetingen38 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Blaumeise ast im winter kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Blaumeise ast im winter

Geplaatst doorhpoeder

VerzendingInternationaal

Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Vogeltjes kopen? Bied vanaf 75!

Henk Poeder - Vogeltjes

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Veertje kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Veertje

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Vlaamse Gaai kopen? Bied vanaf 99!

Henk Poeder - Vlaamse Gaai

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen23.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Wielewaal kopen? Bied vanaf 120!

Henk Poeder - Wielewaal

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst