Carla Kleekamp (1937)
  5. Carla Kleekamp
Carla Kleekamp (1937)

Carla Kleekamp (1937)

Kunstenaar

Carla KLEEKAMP (Den Haag 1937)

Aangeboden items
6
Verkochte items
52
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Carla Kleekamp - Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red kopen? Bied vanaf 50!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red
TechniekEts
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets kopen? Bied vanaf 45!
Carla Kleekamp (1937) De wereld van het kind, kleurenets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'Made by Florini Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'Made by Florini Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De weg naar Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De weg naar Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De Pelgrimstocht naar Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De Pelgrimstocht naar Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De verering in Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De verering in Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40

Kunst kopen van Carla Kleekamp

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Carla Kleekamp? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Carla Kleekamp. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Carla Kleekamp en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Carla Kleekamp te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Carla Kleekamp!

Volg het aanbod kunst van Carla Kleekamp te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Carla Kleekamp te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Carla Kleekamp instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Carla Kleekamp kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Carla Kleekamp!

Waarom via Kunstveiling kunst van Carla Kleekamp kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Carla Kleekamp en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Carla Kleekamp via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Carla Kleekamp of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Carla Kleekamp?

Kunst kopen van Carla Kleekamp begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Carla Kleekamp, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Carla Kleekamp. Om meer kans te maken om de Carla Kleekamp te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Carla Kleekamp! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.