5. Carla Kleekamp

Carla Kleekamp (1937)

4 aangeboden items / 35 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Carla KLEEKAMP (Den Haag 1937)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Carla Kleekamp - The Cream 2/5 a.p. - steendruk met glitters - 21005 kopen? Bied vanaf 45!

Carla Kleekamp - The Cream 2/5 a.p. - steendruk met glitters - 21005

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Carla Kleekamp - Dubbelets Spelen met poppen épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 60!

Carla Kleekamp - Dubbelets Spelen met poppen épreuve d'artiste

Geplaatst doorBerting22

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carla Kleekamp - Zondag in het park. kopen? Bied vanaf 39!

Carla Kleekamp - Zondag in het park.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Kleekamp - le changement (la nature) kopen? Bied vanaf 75!

Carla Kleekamp - le changement (la nature)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst