5. Andre Masson

Andre Masson (1896-1987)

2 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

André MASSON (1896 -1987) was een Frans schilder.Hij was een van de vroegste Franse surrealisten en een belangrijke Parijse vriend en mentor van de Spaanse abstracte surrealist Joan Mir_. Hij was met name een kunstenaar van de lijnvoering.

Frans

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Andre Masson - Sonnets de Louise Labbé LAATSTE KANS kopen? Bied vanaf 425!

Andre Masson - Sonnets de Louise Labbé LAATSTE KANS

Geplaatst doortjiepie

Eindtijd28-07-2021 om 22:05

TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Andre Masson - Andre Masson, Original Farb-Radierung 1973, kopen? Bied vanaf 350!

Andre Masson - Andre Masson, Original Farb-Radierung 1973,

Geplaatst doorlabagatella

Eindtijd05-08-2021 om 21:22

VerzendingInternationaal