5. Kees Jansen

Kees Jansen (1922-1984)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Kees JANSEN (Schagen 1922 - Bergen 1984)

Kees Jansen - B1871-1, Stilleven, aan de ontbijttafel kopen? Bied vanaf 150!

Kees Jansen - B1871-1, Stilleven, aan de ontbijttafel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd04-04-2021 om 19:23

Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst