5. Honore Daumier

Honore Daumier (1808-1879)

2 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Honore DAUMIER (Marseille, 26 februari 1808 ? Valmondois, 10 februari 1879) was een Franse graficus, karikaturist, schilder en beeldhouwer.

Frans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Honore Daumier - Lithographie DR 392 altcoloriert Caricaturana les Macaire kopen? Bied vanaf 25!

Honore Daumier - Lithographie DR 392 altcoloriert Caricaturana les Macaire

Geplaatst doorpapyrusheros

Eindtijd17-02-2021 om 18:26

VerzendingInternationaal

Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client kopen? Bied vanaf 85!

Honore Daumier - 3 Figuren, een advocaat met zijn klerk en client

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorToeter

Eindtijd15-05-2021 om 10:07

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen42.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst