5. Ingrid van Bergen

Ingrid van Bergen

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Ingrid van BERGEN

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ingrid van Bergen - zeefdruk Volksparkkunstgezichten 1995 kopen? Bied vanaf 60!

Ingrid van Bergen - zeefdruk Volksparkkunstgezichten 1995

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd11-04-2021 om 19:44

Jaartal1995
Afmetingen62 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ingrid van Bergen - Zeefdruk - 1992 kopen? Bied vanaf 25!

Ingrid van Bergen - Zeefdruk - 1992

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd21-07-2021 om 22:18

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst