5. Frans Masereel

Frans Masereel (1889-1972)

3 aangeboden items / 143 verkochte items

FA. (96 x Favoriet)

Frans MASEREEL

Schilder, graficus.

Geboren te Blankenberge in 1889, overleden in Avignon in 1972.

Opleiding:

Frans Masereel genoot zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunst in Gent.

Door: Arthur Brouwers

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Frans Masereel - houtsnede | 'Golgotha' | 1954 kopen? Bied vanaf 50!

Frans Masereel - houtsnede | 'Golgotha' | 1954

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1954
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen12 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Frans Masereel - ----- kopen? Bied vanaf 50!

Frans Masereel - -----

Geplaatst dooralainbertin

Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Frans Masereel - Paar an der nächtlichen Alster in Hamburg, Holzschnitt kopen? Bied vanaf 240!

Frans Masereel - Paar an der nächtlichen Alster in Hamburg, Holzschnitt

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal