Fred Sieger (1902-1999) Bergdorp Val de Caret (Fr)
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 57 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300