Pieter de Josselin de Jong - De arbeider

Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!
Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Pieter de Josselin de Jong (1861-1906)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1895
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
* Fraaie  ets, gedrukt in roodbruin en  op stevig lichtgetint papier. Papiersoort met watermerk:  C.M.Fabriano - 100/100 cotone. Werk is handgesigneerd en gesigneerd in de plaat.
*Papiermaat 36 x 27,5 cm Beeldmaat 25 x 15 cm.
* Het betreft hier een meer latere  staat / afdruk .

Pieter de Josselin de Jong (Sint-Oedenrode, 2 augustus 1861 – Amsterdam, 2 juni 1906) was een Nederlandse kunstschilder, etser, tekenaar, aquarellist en beeldhouwer..
Opleiding: de School voor Beeldende Kunsten in Den Bosch en de Academie voor Schone Kunsten in Antwerpen.
Onderwerpen: figuurvoorstellingen, interieurs, fabrieksarbeiders, landschappen, bollenvelden, portretten, stillevens, dieren, historische voorstellingen en stadsgezichten.
Pieter de Josselin de Jong kreeg de Gouden Medaille van koning Willem III in 1883 en kreeg onderscheidingen op diverse wereldtentoonstellingen: in Amsterdam in 1883 en 1886, in Parijs in 1889 en 1900 en in Saint Louis (USA) in 1904.

*Ets zelf is in uitstekende staat, randen hebben enkele vlekken. Goed ingelijst met passe-partout is hier allemaal niets meer van te zien.

Starttijd:08-05-2022 om 16:46
Eindtijd:22-05-2022 om 20:03
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieUtrecht, Nederland