3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8147 kunstwerken aangeboden
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 2 tekeningen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 2 tekeningenTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekStift
Afmetingen23 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christiaan Soer - Gevangenpoort Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 45!
Christiaan Soer - Gevangenpoort Bergen op ZoomTekening / Aquarel

Geplaatst doorh-g-art

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Alexander Alandt - Dordrecht kopen? Bied vanaf 35!
Max Alexander Alandt - DordrechtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

TechniekEts
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hidden Village kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hidden VillageTekening / Aquarel

Geplaatst doorRoxanne_Penney

Jaartal2021
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen297 cm x 420 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Aparte kleurige danseres. kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Aparte kleurige danseres.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arnold Linssen - hondenportret ''boomer'' kopen? Bied vanaf 220!
Arnold Linssen - hondenportret ''boomer''Schilderij

Geplaatst doorFreddyB

Jaartal1987
Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Naezer - zonder titel kopen? Bied vanaf 3!
Jan Naezer - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anke Peddemors - Op de WC zwart wit 01 kopen? Bied vanaf 19!
Anke Peddemors - Op de WC zwart wit 01Schilderij

Geplaatst doorsinceira

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoeting kopen? Bied vanaf 25!
Rik van Iersel - Nachtelijke ontmoetingGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Orth - Gesigneerd werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarel kopen? Bied vanaf 115!
Ton Orth - Gesigneerd werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen78.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Peter van Drumpt - zonder titelTekening / Aquarel

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Together in Amsterdam kopen? Bied vanaf 125!
Elva Polyakova - Together in AmsterdamSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduard van Zanden - Gemengde techniek op papier, Pakhuizen aan de rivier kopen? Bied vanaf 50!
Eduard van Zanden - Gemengde techniek op papier, Pakhuizen aan de rivierTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1965
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ad Verstijnen - Paardrijden kopen? Bied vanaf 15!
Ad Verstijnen - PaardrijdenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWalterLeendertse

Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George Rickey - Rectangles broken line kopen? Bied vanaf 120!
George Rickey - Rectangles broken lineGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nelly Rudin - Composition géométrique kopen? Bied vanaf 100!
Nelly Rudin - Composition géométriqueGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Verstijnen - Koninklijk kopen? Bied vanaf 15!
Ad Verstijnen - KoninklijkGrafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Ferdinand Vonck - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1954
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 15!
Ad Verstijnen - IndianenGrafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Tempête sur les Pays Bas kopen? Bied vanaf 55!
Martin Engelman - Tempête sur les Pays BasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - De voorspellingGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMonaken

Jaartal1999
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andy Warhol - Mick Jagger offset - MuMoK, Wenen 2010. kopen? Bied vanaf 85!
Andy Warhol - Mick Jagger offset - MuMoK, Wenen 2010.Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen86 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sasha Stone - Original hand signed photograph. kopen? Bied vanaf 1000!
Sasha Stone - Original hand signed photograph.Fotografie

Geplaatst doorVintagefinds

Jaartal1920
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 225!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1987
TechniekAcryl
Afmetingen97 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - EtsPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13 cm x 15 cm (h x b)
Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 120!
Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijlTekening / Aquarel

Geplaatst doorsixfeetunder

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskool kopen? Bied vanaf 250!
Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskoolSchilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1984
Afmetingen69.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Kleurenets, Tekens van de zon kopen? Bied vanaf 35!
Kees Okx - Kleurenets, Tekens van de zonGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jochum Bakker - All over anything kopen? Bied vanaf 225!
Jochum Bakker - All over anythingGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorUsKinge

Jaartal1992
Afmetingen97 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harr Scheffer - Linosnede, Salin de Girand kopen? Bied vanaf 35!
Harr Scheffer - Linosnede, Salin de GirandGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen62 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Hendrik van Mastenbroek - Hoofdtoren, Hoorn + Weerdsluis, Utrecht kopen? Bied vanaf 125!
Johan Hendrik van Mastenbroek - Hoofdtoren, Hoorn + Weerdsluis, UtrechtTekening / Aquarel

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1899
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen21 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anke Peddemors - Op de fiets 03 kopen? Bied vanaf 19!
Anke Peddemors - Op de fiets 03Schilderij

Geplaatst doorsinceira

Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Wilfred Voet - Ets, Boom kopen? Bied vanaf 35!
Wilfred Voet - Ets, BoomGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jochum Bakker - After a conclusion kopen? Bied vanaf 225!
Jochum Bakker - After a conclusionGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorUsKinge

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprintsPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen41.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Bernard Charoy - Burgundy farmhouse kopen? Bied vanaf 20!
Bernard Charoy - Burgundy farmhouseGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marek Jaromski - Zeefdruk op Japans papier, Moli kopen? Bied vanaf 35!
Marek Jaromski - Zeefdruk op Japans papier, MoliGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
Afmetingen60.5 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 48!
Jan Martens - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leonor Fini - Lavenia kopen? Bied vanaf 1!
Leonor Fini - LaveniaBeeld / Object

Geplaatst doorBluntaxe123

Jaartal1950
TechniekKeramiek
Afmetingen3 cm x 24 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Vredegoor - Kleurenets, Splitting image kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vredegoor - Kleurenets, Splitting imageGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!
Ru van Rossem - Seaworld 2Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ingrid Glas - Sommerso-vaas kopen? Bied vanaf 75!
Ingrid Glas - Sommerso-vaasGlas / Keramiek

Geplaatst doorUsKinge

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen25 cm x 9.5 cm x 9.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, She was looking back to see if... (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, She was looking back to see if... (Groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Luis Filcer - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Luis Filcer - Zeefdruk, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen26 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gert Strengholt - May I have this dance kopen? Bied vanaf 25!
Gert Strengholt - May I have this danceGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst