* Fraaie ets van een uitstekend kunstenaar op wit papier. Gesigneerd r.o. in de plaat.
*Papiermaat 28,5 x 18,5 cm Beeldmaat 25 x 15 cm.
Pieter de Josselin de Jong (Sint-Oedenrode, 2 augustus 1861 – Amsterdam, 2 juni 1906) was een Nederlandse kunstschilder, etser, tekenaar, aquarellist en beeldhouwer..
Opleiding: de School voor Beeldende Kunsten in Den Bosch en de Academie voor Schone Kunsten in Antwerpen.
Onderwerpen: figuurvoorstellingen, interieurs, fabrieksarbeiders, landschappen, bollenvelden, portretten, stillevens, dieren, historische voorstellingen en stadsgezichten.
Pieter de Josselin de Jong kreeg de Gouden Medaille van koning Willem III in 1883 en kreeg onderscheidingen op diverse wereldtentoonstellingen: in Amsterdam in 1883 en 1886, in Parijs in 1889 en 1900 en in Saint Louis (USA) in 1904.