5. Joan Ponc

Joan Ponc (1927-1984)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Joan Ponc

Spaans

Joan Ponc - Barcelona 1 kopen? Bied vanaf 50!

Joan Ponc - Barcelona 1

Geplaatst doorfwvanhelden

Eindtijd11-04-2021 om 22:36

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst