5. Theo van Hoytema

Theo van Hoytema (1863-1917)

1 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (44 x Favoriet)

Theo van HOYTEMA (Den Haag 1863 - 1917)

Theo van Hoytema - Het jaar 1917 lithografische kalenderprenten door T Hoytema kopen? Bied vanaf 80!

Theo van Hoytema - Het jaar 1917 lithografische kalenderprenten door T Hoytema

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorduif

Eindtijd11-08-2021 om 20:56

Jaartal1917
TechniekVaria
Afmetingen42 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt